AKDAL İNŞAAT

2006 yılında, “bütün canlıların daha iyi bir ortamda yaşaması mutlu ve çağdaş bir şekilde hayatını sürdürebilmesi için yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek ” amacıyla kurulmuştur.

Akdal İnşaat , herkese hitap edecek projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede sunma hedeflerine daima ulaşmıştır.

Akdal İnşaat bu hedeflerini gerçekleştirirken, düşünce ile uygulama arasında bir yargı köprüsü olan estetik tutumu hiçbir zaman gözardı etmez; güzeli arayarak onun peşine tutkuyla düşer. Teknik ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de ölçü alır, ölçü organizasyonu olmak için tüm faaliyetlerinde sürekli bilgi işler. Akdal İnşaat, başladığı her projeyi zamanında bitirme azmi gösteren, açık, saydam, yenilikçi ve faaliyet gösterdiği sektörlere öncülük etmeye gayret gösteren bir şirkettir. Hizmet sunduğu bölgelerin, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygılıdır, duyarlıdır.

İlk olarak 1992 yılında taşeronluk yaparak faaliyetini sürdürmüş olup 1000 e yakın projede hizmet vermiş olup kurumsallaşma adımını atarak 2006 yılında Şahıs şirketi olarak AKDAL İNŞAAT ‘ı kurmuştur daha sonra kurmuş olduğu şahıs şirketini bir adım daha büyüterek 2012 yılında AKDAL İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurarak kurumsal şirket olmakta en büyük adımı atarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 2006 bu yana Akdal İnşaat adı altında 30’a yakın projeyi bitirmekte ve aynı zamanda farklı proje ve sektörlerde de faaliyet sürdürmeye devam etmektedir.